Goście specjalni

Adam Zdanowicz
Założyciel największej polskiej pracowni rowerów customowych.
Twórca rowerów dla światowych gwiazd. Jego rowerami jeżdżą Slash z Guns N’ Roses, Michał Szpak, Aleksander Milwiw-Baron, czy Zbigniew Hołdys.
Zdobywca najważniejszej nagrody na światowej wystawie rowerów w Las Vegas.
Jest konstruktorem pierwszego na świecie roweru z lodu – podlaskiego lodu – i jednocześnie twórcą filmu „Of Water and Wheels” opowiadającego jego historię
   
Igor Tracz
Wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w wyścigach psich zaprzęgów oraz w bikejoringu, trener kadry młodzieżowej.
Zainteresowanie psami i wyścigami psich zaprzęgów zrodziło się w 2000 roku po zabraniu ze schroniska psa rasy husky[3]. Od 2006 roku wielokrotnie zdobywał medale na mistrzostwach w Polsce i Europie, a od 2009 roku również na mistrzostwach świata. Wielokrotny mistrz świata w bikejoringu, opowie o magicznym tandemie człowieka z psem.
   
Krystian Herba
6-krotny rekordzista Guinnessa w ilości schodów pokonanych na rowerze a także 2-krotny półfinalista programu Mam Talent. Skacząc na rowerze po schodach zdobył 18 budynków w 13 krajach - więcej niż ktokolwiek na świecie. Pobijał rekordy i występował w ponad 20 krajach. Jest jedynym polakiem regularnie występującym za granicą. Ma na swoim koncie ponad 1000 występów.
   
Kamil Kobędzowski
Kamil jest czołowym przedstawicielem światowego MTB Stuntu.
To szalony rowerzysta, który wykorzystuje rower MTB we własny unikatowy sposób tworząc niesamowite ewolucje. Zadziwia kreatywnością, inspiruje i zachęca aby rozpocząć swoją przygodę na dwóch kółkach!
   
Rafał Gręźlikowski
Słynny rowerowy podróżnik o jednej nodze, autor książki „Zamki, ruiny, legendy”. Rowerzysta medalista optymista po amputacji nogi. Ma na koncie ponad sto medali w kilku dyscyplinach sportu. Utalentowany pasjonat jazdy rowerowej, były żołnierz ale przede wszystkim ogromny optymista.
Rafał to człowiek, który nigdy nie wstaje lewą nogą😊